правовая поддержка деятельности фитнес центров и салонов красоты
Спортивные клубы Украины
Ровно
Лучшие клубы
все клубыпрограммы тренировок, программа питания в подарок
Спортивные товары
Статьи

Пейнтбольний клуб "Killer" в Ровно

Тип: Пейнтбол, страйкбол, лазер Телефон: 095-653-99-01, 068-301-06-63
Город: Ровно E-mail: paintball_rv@ukr.net
Сайт: www.killer.rv.ua

Будем признательны, если Вы скажете администратору, что нашли Пейнтбольний клуб "Killer" на сайте Спортивные клубы Украины.

Поделиться с друзьями информацией о пейнтбольном клубе:

Фотографии Пейнтбольний клуб "Killer"

Пейнтбол — це командна гра з використанням ручної пневматичної зброї — маркерів, що стріляють капсулами з водорозчинною фарбою. Під час удару об перешкоду капсула розбивається, залишаючи на поверхні предмета яскраву пляму. Кожна така пляма на одязі гравця вважається пораненням.

Ця гра дає можливість її учасникам зняти напруження та агресію, що накопичилися, проявити свої кращі якості, відчути радість успіху і, нарешті, від­чути себе героєм бойовиків або суперагентом. При цьому зовсім неважливо, скільки людині років і в якій вона фізичній формі — від неї потрібне тільки бажання грати.

Пейнтбольні ігри проводяться на лісових галявинах, а також у приміщеннях із природними або штучними перешкодами й укриттями.

Ми займаємось організацією та обслуговування ігор, прокатом і продажем спорядження. Маємо можливість проводити ігри для всіх бажаючих з міста Рівне і Рівненської області (Сарни, Кузнецовськ, Дубно, Остріг, Радивилів, Демидівка, Млинів, Здолбунів, Квасилів, Клевань, Гоща, Корець, Березне, Костопіль, Рокитне, Дубровиця, Зарічне, Володимирець та ін). Також зможемо організувати пейнтбольну гру в таких містах Броди, Нетішин, Славута, Шепетівка, Новоград-Волинський, Кременець…

Если вы нашли неточность в описании клуба или хотите поделиться фотографиями клуба – высылайте их по адресу .

Фотогалерея пейнтбола, страйкбола, лазера

Фотогалерея Пейнтбольний клуб "Killer"Фотогалерея Пейнтбольний клуб "Killer"Фотогалерея Пейнтбольний клуб "Killer"
Фотогалерея Пейнтбольний клуб "Killer"Фотогалерея Пейнтбольний клуб "Killer"Фотогалерея Пейнтбольний клуб "Killer"

Поделиться с друзьями информацией о пейнтбольном клубе:

Отзывы о пейнтбольном клубе

Ваше имя*:
Ваш телефон: Укажите телефон и/или E-mail в том случае, если Вы хотите, чтобы с Вами связался представитель клуба. Ваши контактные данные не публикуются на сайте.
Ваш E-mail:
Ваш пол*: Мужчина: Женщина:
Общая оценка*:
Текст отзыва*: Отзыв должен быть полезен посетителям. Нецензурные выражения, оскорбления, бессмысленные сообщения и реклама будут удаляться.

Фитнес клубы, спортивные клубы Украины © 2010-2017.
Письменные и графические материалы защищены авторским правом законодательства Украины, использование материалов сайта возможно только при наличии гиперссылки на сайт Фитнес клубы, спортивные клубы Украины.